هیچ چی
نمیتواند مانع شما بشود.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی.

1.

ساخت آلمان.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی.

2.

فریم های پایدار.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی.

3.

عملیات آسان.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی.

4.

گارانتی مادام العمر.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی.

بهترین انتخاب برای سوار شدن در زمستان است.
کوه هارداتیل
بهترین ویژگی های دوچرخه.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته.

بدنه دوچرخه.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از

انتقال.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از

کامپیوتر دوچرخه.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از

تجهیزات.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از

آخرین مقالات

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ .

انتخاب رنگ مانتو برای رنگ پوست های مختلف

در انتخاب رنگ مانتو به چه نکاتی توجه کنیم ؟

مانتو یکی از اصلی ترین بخش های لباس زنان در ایران هست و بخاطر همین بسیار اهمیت دارد . پس مهم است که بدانیم چه رنگ مانتویی را با چه استایل و چه تیپی بپوشیم .برای انتخاب مانتو ، موارد زیادی را میتوان در نظر گرفت مثل اینکه رنگ همه اجزای پوشش شما به گونه ای باشد که بهم بیایند یا اینکه مدل مانتو را با توجه به اندام خود انتخاب کنید و در مواقعی با توجه به موقعیت و مراسمی که می خواهید شرکت کنید ، مانتوی مناسب بپوشید .انتخاب رنگ مانتو براساس رنگ پوست یکی از مسائلی است که باید به آن دقت کرد . شاید راز خوشپوشی همین توجه به جزئیات است.

عده ای از خانم ها هستند که همیشه مشکی میپوشند ، درست است که مشکی رنگی مناسب برای همه جا و همه مراسم هاست ولی بهتر است به رنگ هایی که به تن می کنید تنوع دهید و در انتخاب رنگ مانتو کمی متفاوت عمل کنید.

می خواهیم در این مقاله بررسی کنیم که چه رنگ هایی به پوست تیره و چه رنگ هایی به پوست روشن می آید تا به اشتباه رنگی را تنها به دلیل اینکه مد شده یا در تن دیگری شیک است انتخاب نکنیم .

انتخاب رنگ مانتو برای پوست تیره

اگر پوست تیره (گندمی یا سبزه) دارید ، بهتراست رنگ هایی را انتخاب کنید که تیره نباشند مثل صورتی ، کرمی ، سفید و آبی کمرنگ . این متضاد بودن رنگ ها باعث جذابیت بیشتر در صورت می گردد . در هر صورت اگر قرار باشد رنگی را نپوشید آن قهوه ای است که چون به رنگ پوستتان نزدیک است ، مناسب نیست . زمان هایی هست که در شرایط متفاوت باید لباس فرم ، اداری و تیره پوشید ، در این مواقع کیف ، کفش و دیگر اکسسوری ها را رنگ روشن استفاده کنید.

بنابراین اگر به دنبال بک انتخاب مطمئن هستید ، تناژهای روشن و کمرنگ را حتما مدنظر قرار دهید 

انتخاب رنگ مانتو برای پوست سفید

اگر پوست سفید دارید بازهم این موضوع را در نظر بگیرید که رنگ های متضاد رنگ پوستتان را انتخاب کنید .رنگ های قهوه ای ، مشکی ، زرشکی ، سورمه ای ،آبی کاربنی انتخاب خیلی مناسبی برای پوست سفید هستند .

اگر قرار باشد رنگی را نپوشید آن رنگ های پاستیلی هستند چرا که پوست شما را روشنتر نشان میدهد .

انتخاب مانتو برای پوست های معمولی

اگر که پوستی معمولی دارید نه خیلی سفید و نه خیلی سبزه به راحتی میتوانید از همه رنگ ها به سلیقه خود استفاده کنید . بهرحال این موضوع را درنظر بگیرید که اگر رنگ پوستتان متمایل به گندمی است رنگ های تیره را کمتر استفاده کنید و اگر رنگ پوستتان به سفید نزدیک است از رنگ های روشن کمتر استفاده کنید .

برای اینکه مانتو منتخب شما در تنتان جلوه کند به نکاتی مثل رنگ پوست حتما توجه کنید . زیرا با نادیده گرفتن این موضوع ممکن است مانتویی هرچقد زیبا به شما نیاید . پس به انتخاب رنگ مانتو خود فکر کنید و برای ست کردن هر استایلی می توانید با خیال راحت از رنگ های خنثی استفاده کنید که کارایی بسیار زیادی دارند .

چه کفشی بپوشیم، چه کفشی نپوشیم؟

چه کفشی بپوشیم ؟

خیلی وقتا فقط به اینکه مانتو یا پیراهن چی بچوشیم توجه میکنیم و کفش هر چی که دم دست بود رو به پا میکنیم ، درصورتی که یکی از نکات مهم استایل این هست که به مدل کفش ما و اینکه چه کفشی بپوشیم توجه کنیم .

کفشی که قرار هست با لباس ست کنید یکی از دغدغه های ما خانوم هاست چون اگر یک لباس شیک به تن کنیم ولی کفشمان با آن ست نشود ، کل استایل ما را زیر سوال می برد .

در این مقاله میخواهیم به این موضوع بپردازیم که چجوری کفش مناسب رو انتخاب کنیم و علاوه بر سلیقه مان چه چیزهای دیگری را باید مد نظر قرار بدهیم .

موقعیت را در نظر بگیرید

باید ببینید برای چه مراسمی و چه موقعیتی کفش انتخاب می کنید . برای یک دورهمی دوستانه یا یک مراسم عروسی یا یک مراسم کاملا رسمی . موقعیت ها رو کاملا سنجیده و بعد متناسب با اون موقعیت لباس و کفش تصمیم بگیرید چه بپوشید .

مثلا برای موقعیت های رسمی یک کفش پاشنه دار با نوک کمی تیز یا کفش های پاشنه دار جلو باز که دو انگشت دیده می شوند بسیار مناسب هستند . حال اگر قد بلندی دارید کفش های تخت چرمی گزینه مناسبی است .

برای یه موقعیت کژوال آزادی عمل دارید و هرچه که در آن راحتید انتخاب کنید مثلا با یک دامن کوتاه نیم چکمه یا یک صندل تخت یا کفش بندی لج دار همه مناسب هستند .

سرکار چه کفشی بپوشیم ؟

زنان و مردان شاغل زمان زیادی از روز خود را سرکار سپری می کنند و مهم است که کفشی که به پا می کنند راحت باشد . در عین حال که رسمی است ، برای خانوم ها کفشی راحت ، اسپرت و کمی پاشنه دار انتخاب مناسبی است زیرا که از کمردرد جلوگیری می کند . پا را بعنوان قلب دوم هم می نامند پس باید به راحتی آن بسیار بها داد .

انتخاب کفش مناسب با توجه به فصول مختلف

برای  فصول گرم کفشی که در آن راحت باشید تا اگر تصمیم به ورزش در محیط خارج از خونه داشتید ، شما را آزار ندهد . نرم و خنک باشد . اگر صندل قرار نیست بپوشید کفش باید دارای منفذهاییی باشد که پای شما هوا بخورد و زیاد عرق نکند . توجه کنید که اگر با مانتو یا پیراهنی که میپوشید ، نیم بوت هم ست شود اصلا گزینه مناسبی برای پوشیدن در این فصل نیست .

برای فصل های سرد بوت و نیم بوت مناسب است. مهمترین اصل در انتخاب کفش مناسب هوای سرد ، گرم بودن کفش است و اینکه آب به داخل آن نفوذ نکند . کفشی که پای شما را (مخصوصا ساق پا) را گرم نگه دارد بخصوص برای افرادی که بیماری روماتیسم دارند یا پایشان قبلا شکسته و آزرده است . اگر کفش های جنس نبوک را که بسیار گرم هستند انتخاب کردید به یاد داشته باشید که در باران نپوشید چون رویه ی آن را خراب می کند .

به رنگ کفشی که میپوشید دقت کنید

لزومی ندارد که کفش شما دقیقا هم رنگ لباس های شما باشد . اگر نگاهی به چرخه رنگ بیندازید خواهید دید که چه ترکیبی از رنگ ها کنارهم زیبا می شوند و مکمل هم هستند و این بهترین گزینه برای انتخاب رنگ های استایل شماست . برای اینکه رنگ های لباس و کفش شما به راحتی ست شود ، اگر لباسی چند رنگ دارید ، رنگ کفش را با یکی از رنگ های موجود در لباس ست کنید و اگر لباسی تک رنگ به تن می کنید از روی چرخه رنگ ، کفشی با رنگ مکمل انتخاب کنید .

 

 

ایده پوشیدن کتونی

ایده هایی برای پوشیدن کتونی

خانم ها تعداد زیادی کفش در کمد خودشان دارند . قطعا کفش های متعدد مناسب فصل های متفاوت دارند .درکنار ده ها جفت کفش متفاوتی که در کمد خود د ارند ، حتما چندین کتونی در رنگبندی متفاوت هم دارند که یکی از کفش های مهم است .
کتونی ها ، کفش های بسیار راحتی هستند که برای مدت طولانی حتی پای شما در آن حس راحتی دارد و بعد از چند بار امتحان کردن آن ، ترجیح میدهید همیشه کتونی به پا می کنید و از پوشیدن کفش های رسمی پاشنه دار طفره می روید و در نهایت در استفاده روزمره خود ترجیح می دهید که کتونی بپوشید . یکی از مهم ترین بخش های هر استایلی کفش است ، اینکه بدانید کفش کتونی را با چه استایلی بپوشید اهمیت دارد و انتخاب درست اجزای پوشش شما ، زیبایی استایلتان را چند برابر می کند . در این مقاله می خواهیم اید هایی برای پوشیدن کتونی مطرح کنیم .

ایده هایی برای پوشیدن کتونی

کتونی و جین را با هم بپوشیم

یکی از استایل های پرطرفداری که برای استفاده روزمره از کتونی پیشنهاد می شود استفاده از جین است . این ست ، ترکیبی ساده و شیک و البته راحت برای پوشیدن کتونی است و در اغلب موارد این ست را انتخاب میکنیم .

کتونی و جین با هم بپوشیم

با کتونی ، دامن بپوشیم

خیلی وقتها خانوم ها فکر میکنند که کتونی را باید فقط با شلوار پوشید . پوشیدن کتونی با دامن های میدی که قد آنها تا پایین زانو و کمی بلند هستند ، یکی از بهترین انتخاب ها برای استایل با کتونی است . دامن های پلیسه نیز گزینه شیکی است .

کتونی و دامن با هم بپوشیم

با کتونی ، پیراهن بپوشیم

یکی از استایل های متفاوتی که بهتر است حتما امتحان کنید ، پوشیدن کتونی با پیراهن است . تا قبل از همین چند سال پیش کتونی را فقط با جین میپوشیدند. پوشیدن آن با دامن یک ترکیب کژوال را رقم می زند که بسیار مدرن است . بهتر است قد پیراهن تا ساق پا باشد و نه خیلی بلند تا کمی فاصله بین کتونی و پیراهن باشد .

کتونی و پیراهن با هم بپوشیم

کتونی و کت شلوار برای خانم ها

کت شلوار که از پاییز پارسال برای خانم ها ترند شده و در تن آنها دیده می شود . یکی از بهترین کفش هایی که برای این استایل می توان در نظر گرفت ، کتونی است . شاید هم به نظرتان کت شلوار و کتونی چه برای دختر چه برای پسر مسخره به نظر بیاد ولی کم کم اینکه چیزهایی رو تن آدم ها ببینیم که همیشه مرسوم بوده ، به سمت تغییر هست و دنیا به سمت استایل های متفاوت در جریان است.

کتونی رو با کت شلوار بپوشیم

بافت و کتونی باهم بپوشیم

برای روزهایی که نه آنقدر سرد هست و نه آنقدر گرم که لباس های بافت میپوشید ، بهترین کفشی که برای این استایل می توان انتخاب کرد کتونی است . کتونی با رنگ های گرم برای ست کردن با بافتنی که به تن کرده اید ، استایل شما را بسیار جذاب می کند .

کتونی و بافت

تهیه کردن
لوازم دوچرخه.
مکان ما

یک مکان دلخواه وارد نمایید.

دوشنبه تا جمعه 9: 00-19: 00

اطلاعات بیشتر

+44 202 555 0151

johndoe@gmail.com

مشترک شده

حمل و نقل رایگان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

مبادله و بازپرداخت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

خدمات مشتری

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

پرداخت های فوری

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.