مقاله

ایده هایی برای پوشیدن کتونی

ایده پوشیدن کتونی

خانم ها تعداد زیادی کفش در کمد خودشان دارند . قطعا کفش های متعدد مناسب فصل های متفاوت دارند .درکنار ده ها جفت کفش متفاوتی که در کمد خود د ارند ، حتما چندین کتونی در رنگبندی متفاوت هم دارند که یکی از کفش های مهم است .
کتونی ها ، کفش های بسیار راحتی هستند که برای مدت طولانی حتی پای شما در آن حس راحتی دارد و بعد از چند بار امتحان کردن آن ، ترجیح میدهید همیشه کتونی به پا می کنید و از پوشیدن کفش های رسمی پاشنه دار طفره می روید و در نهایت در استفاده روزمره خود ترجیح می دهید که کتونی بپوشید . یکی از مهم ترین بخش های هر استایلی کفش است ، اینکه بدانید کفش کتونی را با چه استایلی بپوشید اهمیت دارد و انتخاب درست اجزای پوشش شما ، زیبایی استایلتان را چند برابر می کند . در این مقاله می خواهیم اید هایی برای پوشیدن کتونی مطرح کنیم .

ایده هایی برای پوشیدن کتونی

کتونی و جین را با هم بپوشیم

یکی از استایل های پرطرفداری که برای استفاده روزمره از کتونی پیشنهاد می شود استفاده از جین است . این ست ، ترکیبی ساده و شیک و البته راحت برای پوشیدن کتونی است و در اغلب موارد این ست را انتخاب میکنیم .

کتونی و جین با هم بپوشیم

با کتونی ، دامن بپوشیم

خیلی وقتها خانوم ها فکر میکنند که کتونی را باید فقط با شلوار پوشید . پوشیدن کتونی با دامن های میدی که قد آنها تا پایین زانو و کمی بلند هستند ، یکی از بهترین انتخاب ها برای استایل با کتونی است . دامن های پلیسه نیز گزینه شیکی است .

کتونی و دامن با هم بپوشیم

با کتونی ، پیراهن بپوشیم

یکی از استایل های متفاوتی که بهتر است حتما امتحان کنید ، پوشیدن کتونی با پیراهن است . تا قبل از همین چند سال پیش کتونی را فقط با جین میپوشیدند. پوشیدن آن با دامن یک ترکیب کژوال را رقم می زند که بسیار مدرن است . بهتر است قد پیراهن تا ساق پا باشد و نه خیلی بلند تا کمی فاصله بین کتونی و پیراهن باشد .

کتونی و پیراهن با هم بپوشیم

کتونی و کت شلوار برای خانم ها

کت شلوار که از پاییز پارسال برای خانم ها ترند شده و در تن آنها دیده می شود . یکی از بهترین کفش هایی که برای این استایل می توان در نظر گرفت ، کتونی است . شاید هم به نظرتان کت شلوار و کتونی چه برای دختر چه برای پسر مسخره به نظر بیاد ولی کم کم اینکه چیزهایی رو تن آدم ها ببینیم که همیشه مرسوم بوده ، به سمت تغییر هست و دنیا به سمت استایل های متفاوت در جریان است.

کتونی رو با کت شلوار بپوشیم

بافت و کتونی باهم بپوشیم

برای روزهایی که نه آنقدر سرد هست و نه آنقدر گرم که لباس های بافت میپوشید ، بهترین کفشی که برای این استایل می توان انتخاب کرد کتونی است . کتونی با رنگ های گرم برای ست کردن با بافتنی که به تن کرده اید ، استایل شما را بسیار جذاب می کند .

کتونی و بافت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *