مقاله

انواع کتونی اسپرت زنانه

sneakers kind

برای همه روزهایی که می خواهید مدت طولانی کفش داشته باشید ، بهترین انتخاب کفش های اسپرت هستند . در این موارد که بصورت روزمره میخواهید کفشی بپوشید هرگز از کفش های پاشنه دار استفاده نکنید و راحتی خود را با هیچ چیز دیگری جایگزین نکنید .
کتونی ها انواع مختلفی دارند یکی برای پیاده روی ، یکی رانینگ و دیگر ورزش ها . برای اینکه روزمره از کتونی استفاده کنید به سبکی آن توجه ویژه داشته باشید و همچنین این کفش باید کف مناسب و راحتی داشته باشد .همواره به این موضوع توجه داشته باشید که با کتونی ، پوشیدن جوراب الزامی است . در زیر تعدادی از انواع کتونی اسپرت زنانه معرفی شده است .

کانورس (آل استار)

کانورش یک شرکت قدیمی کفش در آمریکاست که امروزه بسیار مشهور شده است . این سبک کفش ها در ابتدا تنها یک کفش مخصوص بسکتبال بود . بعدها کانورس اکثر بازار را گرفت . زمانیکه استفاده مردم از کفش های کژوال بیشتر شد ، کفش های کانورس (آل استار) محبوبیت زیادی پیدا کرد و جای خود را بین مردم باز کرد . نایکی برند کانورسرا خرید و با تعابیری که برای این برند اندیشید و دلیلی بر فروش بیشتر این مدل کفش شد . این کفش ها برای جوانانی که قصد داشتند متفاوت عمل کنند مناسب هستند .

converse shoes

کتونی اسپرت ساقدار

یکی از انواع کتونی هایی که جدیدا ترند شده است کتونی اسپرت ساقدار است و معمولا ظاهری ساده دارند و به همین خاطر پرطرفدار شده . به نوعی با ساق بلند و سادگی ترکیبی شیک رقم خورده است و با شلوار جین بسیار شیک می شود .

sneakers

کتونی اسپرت زنانه لژدار

این کفش ها نوعی کفش پاشنه دار هستند . در برخی از مدل های لژدار هم پنجه پا و هم پاشنه ی آن در ارتفاع زیادی هستند و پاشنه در ارتفاع بالاتری قرار دارد .در مدلی دیگر پاشنه و پنجه در یک سطح قرار می گیرند . این کتونی های لژدار برای ورزش مناسب نیستند .

highheels sneakers

wemon sneakers

کتونی اسپرت کلاسیک

کتونی های کلاسیک برای زمانی مناسبند که نه می خواهید غالبا آنقدر رسمی بپوشید و نه یک تیپ اسپرت بزنید . وقتی میخواهید تیپی کژوال بزنید و به دنبال تیپی راحت هستید ، اسپرت های کلاسیک انتخابی خوب است و حتما در نظر داشته باشید که پا در آنها راحت باشد .

classic sneakers
کتونی اسپرت زنانه فانتزی

به همان اندازه که مردم از کفش سیاه و سفید تا الان زیاد استفاده میکرده اند ، کفش های فانتزی رنگی هم که تنوع زیادی دارند ، مخاطبان بیشتری را به سمت خود جذب کرده اند . کفش های فانتزی به تیپ اسپرت شما استایلی بسی جذاب می دهد و حتما این نوع کفش را در لیست خرید خود قرار دهید.

phantasy sneakers

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *