مقاله

اصول پوشیدن بوت مردانه

پوشیدن بوت مردانه

پوشیدن هر جزئی از استایل شما باید به کل تیپ شما بخورد. در این مقاله می‌خواهیم در مورد اصول پوشیدن بوت مردانه صحبت کنیم و آن‌ها را بررسی کنیم.
اول از همه وقتی قصد خرید بوت دارید، با ورود به مغازه اولین جفتی که می‌بینید را نخرید. این یک اشتباه و انتخاب ناآگاهانه می‌باشد. می‌توانید با یک انتخاب درست، استایلی شیک برای خودتان بسازید.

بوت را متناسب با شلوار بپوشید

نیم‌بوت در کل با شلوار رسمی مناسب نیست چرا که ظاهر آن غیر رسمی است. شلوار جین و کتان با نیم‌بوت شیک‌تر می‌شوند و برای این استایل‌ها متناسب‌تر هستند.

بوت مردانه

به طول شلوار دقت کنید

قد شلوار مناسب برای نیم‌بوت اهمیت دارد. اگر شلواری روی کفش میفتد، می‌توانید لبه‌های آن را تا کنید و بالا بزنید. در کل هر شلواری که می‌پوشید بهتر است قسمت بالای بوت دیده شود تا ظاهر بهتری داشته باشد. حالا یا میتوانید شلوار را تا کنید یا لبه‌های آن را داخل کفش کنید.

بوت مردانه با چه شلواری

رنگ مناسب برای بوت خود انتخاب کنید.

ست کردن رنگ کفشی که می‌پوشید با استایلتان همیشه اهمیت دارد. بهترین ‌رنگ‌ها برای ست شدن راحت مشکی و طوسی است و این را در نظر داشته باشید که رنگ مشکی رسمی‌تر می‌باشد.

بوت مردانه

بوت در مواقع رسمی یا غیر رسمی؟

در هر صورتی که فکر کنید، بوت‌ها اصلاً رسمی نیستند. برای استایل کژوال مناسب هستند. ترجیح بر این است که آنها را با کت شلوار رسمی نپوشید. فقط برخی از آن‌ها برای انتخاب تیپ رسمی مناسبند ولی این ریسک را نکنید.

بوت مردانه

در استایل خود به تناسبات دقت ویژه داشته باشید

برای اینکه یک استایل همواره شیک داشته باشید، به تناسبات دقت کنید. پوشیدن یک بوت بزرگ با شلوار جین نازک یا بوت‌های کوچک با شلوارهای گشاد اصلاً متناسب نیستند.

بوت غیر رسمی مردانه

در نتیجه

اصول زیادی برای پوشیدن بوت مردانه هستند که سعی کردیم تعدادی از آن‌ها را در این مقاله بیان کنیم. این مورد را همیشه به یاد داشته باشید که بوت‌ها تاثیر شگرفی در استایل شما دارند اگر با چشمان باز و اصولی انتخاب کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *