مقاله

انتخاب مدل کفش برای مانتوهای بلند

انتخاب کفش برای مانتوهای بلند

اغلب خانم‌ها حداقل یک مانتوی بلند دارند که وقتی به مجالس رسمی‌تر می‌روند، بپوشند. هرچند الان چند سالی هست که سبک مانتوهای بلند به گونه ای شده است که در استفاده روزمره نیز می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. یکی از چالش‌های پیش‌رو، انتخاب مدل کفش برای مانتوهای بلند است و در این به دنبال پاسخ به این سوال هستیم با این سبک مانتوها چه کفشی بهتر است؟

کفش مناسب برای مانتوهای بلند

همانطور که می‌دانید، کفش تکمیل کننده‌ی استایل شماست. این موضوع زمانی که مانتوی بلند می‌پوشید، اهمیت خود را بیشتر نشان می‌دهد. مدل کفش در اینجا بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد. پس هنگام خرید کفش برای مانتوی بلندتان حتماً به تناسب آن‌ها با یکدیگر دقت داشته باشید.

انتخاب کفش پاشنه‌دار برای مانتوی بلند

با هر تیپ و با هر استایلی که باشید، کفش پاشنه‌دار همیشه یک گزینه است. تقریبا برای همه استایل‌های رسمی، نیمه رسمی و کژوال کفش پاشنه‌دار مناسب است. لازم نیست حتما کفش پاشنه بلند بپوشید و پاهای خود را اذیت کنید. برای داشتن یک استایل با کفش پاشنه‌دار می‌توانید از پاشنه کوتاه‌ها و پاشنه‌پهن‌ها استفاده کنید. کفش‌های پاشنه بلند را برای مجالس کنار بگذارید. این موضوع را نادیده نگیرید که کفش‌های پاشنه‌دار همیشه شیک هستند و طرفداران زیادی دارند و در کنار مانتوی بلند استایل شکیلی را می‌سازند. ترکیب مانتوی بلند و کفش پاشنه‌دار برای افرادی که فرم بدن تپل و یا قد کوتاهی دارند مناسب است و آن‌ها را لاغر و بلندتر نشان می‌دهد.

کفش پاشنه بلند برای مانتوی بلند کفش پاشنه دار برای مانتوی بلند

انتخاب نیم‌بوت برای مانتوی بلند

اگر می‌خواهید یک پالتوی بلند در روزهای سرد زمستان بپوشید، نیم‌بوت یک انتخاب بسیار مناسب است. فقط اگر به پوشیدن نیم‌بوت فکر می‌کنید، همواره این موضوع را به یاد داشته باشید که باید شلوار مناسب با آن را نیز داشته باشید. در گذشته فقط شلوار جذب مد بود که همراه نیم بوت بپوشید ولی الان اگر به دنبال پوشیدن شلوار گشاد هستید، می‌توانید با نیم‌بوت‌های خود شلوارهای گشاد را امتحان کنید و ببینید چه ترکیب شیکی از آب در می‌آید.
نیم‌بوت را می‌توانید با سرهمی و پیراهن زیر مانتو حتی بپوشید و بسیار برازنده به نظر برسید.

نیم بوت برای مانتوی بلند

با مانتوی بلند، صندل بپوشید

مانتوی بلند برای استفاده با پیراهن‌های بلند در فصل تابستان خیلی مناسب هستند. وقتی این یک انتخاب برای تابستان شما باشد، با یک صندل تکمیل می‌شود. صندل برای هوای گرم و برای راحتی و خنکی پا، انتخاب خوبی است. رنگ‌های فانتزی برای صندل، جذابیت زیادی به استایل شما می‌دهد. صندل‌های لاانگشتی و صندل‌های بنددارهمیشه پرطرفدار بودند و با شلوارهای گشاد و مانتوهای بلند ترکیب متناسبی می‌سازند.
اگر می‌خواهید کمی قدتان بلندتر دیده شود، صندل‌های پاشنه‌دار می‌توانند به شما کمک کنند. این صندل‌ها حتی برای برخی از مراسم رسمی نیز کاربرد دارند.
صندل‌هایی هم به صورت دمپایی وجود دارند که طرح‌های بسیار جذابی دارند و می‌توانید با ترکیب کردن مانتوی بلند و این دمپایی‌ها استایل شیکی برای خودتان بسازید.

صندل پاشنه دار برای مانتوی بلند صندل برای مانتوی بلند

کفش اسپرت و مانتوی بلند

کتانی‌ها و کفش‌های اسپرت در حال حاضر انتخاب اکثر افراد هستند. هیچ کفشی به اندازه کتانی راحت نیست. اگر می‌خواهید همیشه پاهایتان راحت باشد و به تیپ اسپرت علاقه دارید، کتانی گزینه اول برای ست کردن است که می‌توانید آن را با مانتوی بلند و شلوار جین یا اسلش ست کنید.
اگر می‌خواهید که بلند تر دیده شوید می‌توانید از کفش‌های اسپرت لژدار و یا پاشنه مخفی استفاده کرد.

کفش‌های اسپرت مناسب برای مانتوی بلند کفش های اسپرت برای مانتوی بلند

کالج یک انتخاب همیشگی برای مانتوی بلند

اگر در عین حال که می‌خواهید راحت باشید، دوست دارید رسمی هم به نظر برسید و تمایلی به پوشیدن پاشنه بلند ندارید، کالج یکی از بهترین انتخاب‌هاست. کالج‌ها با هر مانتویی چه بلند و چه کوتاه ست می‌شوند و حتی به راحتی می‌توانید با هر مدل شلواری آن‌ها را بپوشید. کالج یک گزینه برای تمام استایل‌هاست و این ویژگی این مدل کفش است که آن را بین زنان زیادی محبوب کرده است.

کفش کالج برای مانتوی بلند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *