مقاله

با صندل چه شلواری بپوشیم

high heel sandalfor women

اولین انتخاب همه ما برای تابستان قطعا صندل است، مخصوصا در این هوای گرم! اگر در کمدتان صندل‌هایی وجود دارد که خراب شده، یا مطابق مد امسال نیست. قطعا به فکر خرید صندل زنانه افتاده‌اید. شاید هم تا الان یه صندل خوشگل انتخاب کرده باشید! اگر هنوز صندل موردنظر خود را انتخاب نکرده‌اید به مقاله راهنمای خرید صندل زنانه ، سر بزنید تا با کسب اطلاعات مفیدی راجع به صندل،بهترین خرید را داسته باشید. خرید همیشه آدم را خوشحال می‌کند، ولی بعدش مشکلاتت بیشتر می‌شوند. چون با خودمان که فکر می‌کنیم، به این نتیجه می‌رسیم که هیچی نداریم تا با صندل‌مان بپوشیم! اینکه “با صندل چه شلواری بپوشیم” یکدفعه به مشکل بزرگی تبدیل می‌شود. اگر شلوارهای متنوعی دارید و نمی‌دانید کدامشان به صندل‌تان می‌آید، تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

صندل با شلوار لی

صندل‌های تخت، برای شلوار لی گزینه‌ی بسیار مناسبی محسوب می‌شوند. چرا که انتخاب شلوار لی قطعا برای راحتی آن بوده است، و صندل تخت این راحتی را بیشتر از قبل به پاهای ما هدیه می‌کند. شلوار لی از آن دست، شلوارها محسوب می‌شود که مشکل ” با صندل چه شلواری بپوشیم ” را به راحتی حل می‌کند، زیرا به راحتی با تمامی مدل‌های صندل ست می‌شود. ولی برای ست کردن آن برای کفش‌های پاشنه‌دار کمی دقت کنید.

شلوار جین راسته با صندل تخت

اگر صندل پاشنه بلندی دارید و می‌خواهید با شلوار لی راسته بپوشید. به شما پیشنهاد می‌کنیم، یکی از جزئیات استایل خود را مجلسی‌ انتخاب کنید. از آنجایی که شلوار لی جزو تیپ‌های راحت و کژآل محسوب می‌شود، ست کردن آن با صندل پاشنه بلند نیازمند کمی دقت می‌باشد.

صندل پاشنه بلند با شلوار لی

ست صندل لژدار با شلوار لی هم گزینه‌ی مناسبی برای کسانی است که از مشکلات پا، کمر و زانو رنج می‌برند و پوشیدن کفش‌های پاشنه‌دار برای آن‌ها سخت می‌باشد. با صندل لژدار همچنان که جذاب بنظر می‌رسید، راحتی پاهایتان را تضمین کنید.

صندل با شلوار لی

صندل با شلوار گشاد

خیلی از افراد ترجیح می‌دهند که در روزهای گرم سال از شلورهای گشاد استفاده کنند. برای ست کردن این شلوارها با صندل از صندل‌های تخت استفاده کنید. مدل‌های صندلی که شکل دمپایی هستند، از سال پیش بسیار مد شده و دیده می‌شود که با این شلوارها عالی می‌شود.

صندل با شلوار گشاد

صندل با شلوار مام استایل

صندل‌های پاشنه‌دار از پاشنه‌های کوتاه تا صندل‌های پاشنه بلند بهترین گزینه برای شلوار مام استایل هستند.

شلوار مام استایل با صندل

صندل با شلوار مام استایل

صندل با شلوار دمپا

صندل مناسب شلوار دمپا، فقط و فقط، صندل پاشنه دار است. شلوار دمپا را با کفش‌های پاشنه‌دار بپوشید زیرا مدل شلوار‌های دمپا گشاد با کفش‌هایی که پاشنه بندی دارند زیباتر بنظر می‌رسد. مخصوصا اگر قد شلوارتان بلند است، از پاشنه‌های بلندتر استفاده کنید. شلوار دمپا گشاد یک گزینه مناسب برای تابستان است. البته پیشنهاد می‌کنم با آن ورزش و فعالیت‌های زیاد را کنار بگذارید.

مزیت استفاده از شلوارهای دمپا و صندل‌های پاشنه‌دار در این است که قد شما را بلندتر و پاهای شما را کشیده‌تر نشان می‌دهد. ولی این کلک در استایل شما نمایان نیست. در سال 2021، شلوارهای دمپا گشاد جین که زاپ‌دار هستند بسیار ترند شده‌اند. تابستان امسال را با یک صندل پاشنه بلند زیبا و شلوار دمپا گشاد، زیباتر کنید. و با جذابیت خیره‌کننده‌ای در ذهن اطرافیان نقش ببندید.

صندل مناسب شلوار دمپا

صندل با شلوار دمپا

به طور خلاصه:

  • شلوار لی، یا جین راسته را برای راحتی هرچه بیشتر با صندل تخت یا لژدار بپوشید.
  • برای پوشیدن شلوار جین با صندل پاشنه‌دار، از جزیئات شیک و مجلسی در استایلتان استفاده کنید.
  • برای شلوارهای گشاد و راحت تابستانه، بهترین گزینه صندل‌های تخت است.
  • شلوار مام استایل، ممکن است قد شما را کوتاه‌تر نشان دهد. برای حل این مشکل حتما از صندل‌های با پاشنه استفاده کنید.
  • اگر صندل پاشنه‌دار دارید برای آن یک شلوار دمپا گشاد ترند سال بخرید و از راحتی و خنکی آن در تابستان لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *