مقاله

بهترین برندهای کفش در جهان را بشناسیم

بهترین برندهای کفش

کفش یکی از اساسی‌ترین بخش‌های یک استایل است که انتخاب آن به سبب راحتی و ماندگاری بالا اهمیت ویژه‌ای دارد. بازار کفش جهانی طی چند دهه اخیر به دلیل تغییر الگوی هزینه مصرف کننده و دیدگاه آن‌ها (به سمت رفاه بیشتر) و به صورت جهشی رشد کرده است .برندهای متفاوت برای طراحی اصولی کفش ارزش قائل شده‌اند و در کنار آن به طراحی‌ ابتکاری و جدید هم توجه کرده‌اند که تقاضا برای کفش را افزایش داده است. اگر بخواهیم چند مدل را به عنوان برترین معرفی کنیم، قطعا به نتیجه‌ای نمی‌رسیم و در این مقاله تلاش ما بر این است که لیستی از بهترین برندهای کفش تهیه کنیم و اطلاعاتی درمورد آن‌ها در اختیارتان بگذاریم.

نایک (Nike)

این برند از سال 1964 با تولید انواع کفش‌های ورزشی شروع به فعالیت کرده و در حال حاضر، نایک به عنوان یکی از بزرگ‌ترین برندهای کفش در جهان همیشه در نوآوری، توسعه فناوری و کمپین‌های بازاریابی پیشرو است. همین موضوع به محبوبیت بیشتر آن کمک می‌کند. این خلاقیت با کمپین بازاریابی “just do it” و حضور کالین کاپرنیک (فوتبالیست) ثابت شده است.
کتانی‌های این برند محبوب بسیار منعطف و سازگار با بدن طراحی شده‌اند و تکنولوژی به‌کار رفته در این کفش‌ها بگونه‌ای است که هم برای ورزش‌های گوناگون هم برای عامه در استفاده روزانه مناسب باشند.

کفش نایک، ازبهترین برندهای کفش در جهانآدیداس (Adidas)

آدیداس، برند آلمانی، به یکی از برترین برندهای کفش‌های جهان تبدیل شده است. امروزه این برند بیش از 1000 فروشگاه در سراسر جهان دارد و به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا کرده است. آدیداس نه تنها به یک سمبل مد ورزشی تبدیل شده است، بلکه تصویر جدیدی از سبک زندگی با ورزش‌ و موسیقی خیابانی را ارائه داده است. مهارت این برند در این موضوع است که برای هر نوع ورزشی، پوشاک و کفش تخصصی ظراحی کرده است.

کفش آدیداس (Adidas) اسکیچرز (Skechers)

شرکت اسکیچرز در سال 1992 با این هدف تاسیس شد که یک منبع کفش در حال حاضر تبدیل شود. اسکیچرز کفش‌هایش را برای رفع نیاز روزمره افراد طراحی کرد که برای انجام فعالیت‌های مستمر خود به یک کفش راحت نیاز دارند. در اکثر کفش‌های این برند رویه نرم پارچه‌ای با یک زیره پلاستیکی نرم و منعطف را می‌بینید. با این کفش‌ها می‌توانید ساعت‌های طولانی راه بروید و از نرمی و راحتی زیاد آن لذت ببرید. امروزه اسکیچرز سومین برند برتر کفش در ایالات متحده آمریکا است ودر تولید کفش‌های اسکی و چکمه‌های شیک برای مردان‌،زنان و کودکان پیشرو است.

کفش اسکیچرز (Skechers) آبی رنگ از بهترین برندهای کفش در جهاننیوبالانس (New balance)

در سال 1906 شرکت کفش نیوبالانس تاسیس شد که تخصصش روی کفی کفش بود و همان‌طور که از نامش پیداست با این ویژگی می‌خواست راحتی بیشتر را برای مشتریانش فراهم کند و از کمردرد افراد جلوگیری کند. جالب است که بدانید فروشنده‌ای که شرکت استخدام کرد تصمیم گرفت تا کل آمریکا زیرپا بگذارد و اینگونه کفش‌های نیوبالانس را تبلیغ کند و در ادامه استراتژی‌های فروش خود، جامعه‌ی هدف خود را آتش‌نشانان و افسران پلیس و کارمندهایی قرار دادند که زیاد سرپا می‌ایستند. این شرکت زمان زیادی از تبلیغ از طریق ورزشکاران خودداری کرد و تمایل داشتند که برندشان به دلیل قابلیت‌های خودش پوشیده شود ولی در نهایت مجبور به این کار شدند.

کفش های نیوبالانساسیکس (Asics)

اسیکس یکی از برترین شرکت‌های تولید کفش در ژاپن است که در سال 1949 تاسیس شده است. یک برند جهانی کفش که هدفش متعهد کردن جوان‌ها به ورزش در سراسر جهان است. بعد از گذشت 6 دهه این شرکت محصولات جدید خودش را برای تطبیق با تغییر شرایط اجتماعی ارائه می‌دهد. اسیکس در طی سال‌های فعالیت خود کفشی با کفش ژلی طراحی کرد که خود انقلابی در این صنعت بود. با این کفی‌ها فشار و ضربه گرفته می‌شوند و در طول کف پا پخش می‌شود.

کفش اسیکس (Asics) از معروف ترین برندهای کفشپوما (Puma)

پوما در زمینه پوشاک و لوازم جانبی ورزشی یک رهبر جهانی است. این برند مجموعه‌ای از سبک زندگی و برندهای ورزشی را توسعه می‌دهد. پوما کالکشنی چشمگیر و متنوع از کفش، پوشاک و لوازم جانبی را ارائه می‌دهد. در طی این چند دهه فعالیت برند، به‌طور مداوم در حال توسعه یک سبد محصولات متنوع بوده و همچنان بخاطر لباس‌ها و کفش‌های ورزشی اش مشهور است.

کفش کتانی سفید از برند پوماریباک (Reebok)

این شرکت در سال 1895 تاسیس شده است و تولیدکننده‌ی کفش‌ها و لوازم ورزشی است. اولین کفش‌هایی که توسط این شرکت تولید شده برای کمک به تندتر دویدن ورزش‌کاران بوده که در کف کفش میخ‌هایی تعبیه شده بود. در سال‌های بعدی فعالیت خودش، کفشی برای ورزش پرمخاطب ایروبیک طراحی کرد. در سال 2005 آدیداس این برند را خرید ولی اسم آن را تغییر نداد و فناوری به کاربرده شده در کفش‌های خودش رادر ساخت محصولات ریباک نیز استفاده کردند.

کفش کتانی سفید برند ریباکفیلا (Fila)

فیلا در ابتدا به‌عنوان یک کارخانه نساجی شروع به فعالیت کرد و حتی اولین محصولاتش لباس‌ بودند که کیفیت بالایی داشته و جز کالاهای لوکس آن زمان محسوب می‌شدند. با شهرت روزافزونی که این برند به دست آورد، وارد حیطه لباس و کفش ورزشی شد و امروزه فیلا به یکی از بهترین شرکت‌های کفش ورزشی برای تنیس، فوتبال و دو تبدیل شده است و یک طراح پیشرو در زمینه تولید کفش و پوشاک و لوازم جانبی ورزش می‌باشد.

 

کفش فیلا سفیددر نهایت بهترین کفش، کفشی است که پای شما در آن راحت باشد و با توجه به فرم و سایز پایتان انتخاب شود که برندهای معتبر جهان تلاش کرده‌اند تا موجبات آسایش هرچه بیشتر انسان‌های امروزی با مشغله‌های فراوان را فراهم کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *