مقاله

چند مدل تیپ تابستانی با صندل

تیپ تابستانی با صندل

با آمدن فصل تابستان و گرم شدن هوا، فشار زیادی مخصوصا به افرادی که میانه خوبی با گرما ندارند، می‌آید و یکی از مهم‌ترین عواملی که موقع بیرون رفتن از خانه این فشار را بیشتر می‌کند، کفش است. صندل‌ها جایگزین خوبی برای کفش در فصل گرما هستند، چرا که هم پاها را خنک نگه می‌دارند و هم راحت و زیبا هستند. پس بهتر است هر خانمی، حداقل دو یا سه مدل صندل، با رنگ‌های متنوع را در کمد خود داشته باشد.در ضمن، یکی از مواردی که تابستان را زیباتر می‌کند، این است که دستتان در انتخاب رنگ‌های زنده و متفاوت باز است. شاید موقع انتخاب استایلتان، این سوال برای شما هم پیش بیاید که کدام استایل مناسب صندل است. بنابراین ما در ادامه، چند تیپ تابستانی با صندل را در اختیار شما می‌گذاریم تا با خیال راحت یک تابستان خنک را پشت سر بگذارید.

استایل مینیمال تابستانه با صندل

استایل مینیمال به یک استایل ساده، بدون زرق و برق و تجملات شلوغ، گفته می‌شود که یکی از خصوصیات مهم آن، راحت بودن آن است و به همین دلیل افراد، این استایل را بیشتر به عنوان یک تیپ کاربردی روزانه انتخاب می‌کنند.

می‌توانید برای داشتن یک استایل مینیمال زیبا در تابستان، یک پیراهن نخی تابستانه یا یک تیشرت سفید ساده با یک دامن رنگی را در کنار صندل تخت یا کمی پاشنه دار بپوشید. در ضمن این استایل، یکی از بهترین تیپ‌های این روزهای مد برای فصل گرما است. پوشیدن صندل‌های طبی را هم با این استایل فراموش نکنید.

استایل مینیمال با صندل

استایل با صندل

استایل کلاسیک تابستانه با صندل

استایل کلاسیک به دلیل اینکه همیشه قابل استفاده است و هیچ وقت از مد نمی‌افتد، طرفداران زیادی دارد. استایل کلاسیک یک استایل رسمی است که برای رفتن به مهمانی یا سرکار استفاده می‌شود. تیپ مناسب مهمانی شما برای فصل گرم تابستان، می‌تواند یک کت و شلوار رنگی با یک صندل پاشنه بلند شیک باشد.

استایل کلاسیک تابستانه با صندل

استایل کلاسیک تابستانه با صندل

استایل اسپورت تابستانه با صندل

عموما با شنیدن کلمه اسپرت اولین چیزی که احتمالا به ذهن شما می‌رسد، شلوارجین است. البته در فصل تابستان، شلوار جینی که پیشنهاد می‌کنیم بپوشید، شلوار جین به اصطلاح کاغذی است که راحت و خنک است.

با استایل اسپورت اصولا هر مدل صندلی می‌توان پوشید. حتما دیده‌اید یا شنیده‌اید که صندل‌های پشت باز هم به استایل‌های بیرونی تابستانه اضافه شده‌اند. برای مثال، یک مانتو با یک تاپ ترجیحا روشن، در کنار شلوار جین، به همراه یک صندل پشت باز، می‌تواند یک گزینه زیبا و در عین حال راحت باشد.

استایل اسپورت تابستانه با صندل

تیپ دخترانه با صندل

در پایان این مطالب می‌توان نتیجه گرفت که تیپ‌های تابستانه در مقایسه با تیپ‌های زمستانه، از تنوع بیشتری برخوردار هستند و اگر به راحتی و خنک بودنتان در هوای گرم تابستان اهمیت می‌دهید حتما یک یا دو جفت صندل داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *