مقاله

ده تا برند کفش راحت

comfortable-shoes

کفش‌های ما مهمترین اکسسوری در استایل ما هستند، که ما با آن‌ها بیرون می‌رویم تا دنیا رو کشف کنیم. اما در این بین پیدا کردن روح دوم ما “کفش” فرآیند آسانی نیست. حتما ما یک کتونی یا بوتی را که خوشمان آمده‌است در یک حراجی واقعی کفش می‌خریم ولی بعد که آن را می‌پوشیم راحت به نظر نمی‌رسد و پایمان را اذیت می‌کند، بعد احساس می‌کنیم که پولمان را هدر داده‌ایم. برای همین مهم است که وقتی را اختصاص بدهیم تا بفهمیم چه عواملی پاهایمان را خوشحال می‌کند، حالا میخوایم هرچیزی که لازم دارید تا یک انتخاب درست برای خرید کفش داشته‌باشید را بگوییم:

“کفش راحت” چطوری تعریف می‌شود؟

این یک جواب جذاب نیست ولی می‌توانیم بگوییم متخصصان پا تعریف راحتی کفش را بر پایه‌ی مزیت‌های شخصی و هدف به‌کاربردن کفش می‌دانند، که بستگی دارد به اینکه ساختمان پای شما در کجا و چطوری استفاده شود. برای مثال کفی کفش باید متناسب با قوس پای هر فرد باشد ( برای مثال افرادی با کف پای صاف نیاز به قوسی انعطاف‌‌پذیر در وسط کفی خود دارند ).  افرادی که پینه پا دارند باید دنبال کفش‌هایی بگردند که قسمت پنجه پهن‌تری داشته باشد و مواد به‌کار رفته در آن نرم باشد تا کف پا را کمتر اذیت کند.

comfortable shoes

 

طبق این توضیحات بعضی از برندها از این اصول بیشتر از بقیه پیروی می‌کنند که انجمن دارویی آمریکا تاییدش میکند.این انجمن کفش‌ها (و حتی کفی‌ها و جوراب‌ها) را از لحاظ اینکه سلامت پا را تضمین کنند موردبررسی قرار می‌دهد. به منظور به دست آوردن مهر پذیرش، گروهی از متخصصان پا و پا پزشکان APMA محصول را ارزیابی می کنند تا اطمینان حاصل کنند که این محصول دارای تمام ویژگی هایی است که احساس می کنند باعث سلامت پا می شود.

همانطور که گفته شد، کفش های زیادی وجود دارند که از سلامت پا پشتیبانی می کنند اما مهر و موم پذیرش APMA ندارند.

دکتر کوشیمونه می گوید: “کفش یک سرمایه گذاری است “. “آنها از پا در برابر عناصر  طبیعی محافظت می کنند، و همچنین اتصال بدن و زمین هستند. اگر پا حالت بهتری داشته باشد، بقیه بدن نیز ترازبندی بهتری دارد. ”

در زیر، ما چهار  دسته کفش را مشخص کرده‌ایم که در آن‌ها برندهای راحت جهانی را پیدا کرده ایم.

کتونی‌ها و کفش‌های ورزشی راحت:

مارک Brooks

Brooks

مارک Asics

Asics

مارک New balance

New balance

کفش‌های راحت برای سرکار

مارک Vionic

Vionic

مارک Naturalizer

Naturalizer

مارک Clarks

Clarks

بوت‌های راحت :

مارک Marrell

Marrell

مارک Keen

Keen

صندل‌های راحت:

مارک Brikenstock

Brikenstock

مارک Olukai

Olukai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *