مقاله

اصولی برای ست کردن کفش با لباس

ست کردن کفش با لباس

برای تکمیل هر استایلی به یک جفت کفش مناسب نیاز داریم. با کمک کفش که جز مهم‌ترین بخش‌های یک استایل است می‌توانید سبکی خاص داشته باشید. برای اینکه بتوانید بهترین گزینه‌های کفش را برای هر جایگاهی داشته باشید کافی است از اصولی برای ست کردن کفش با لباس آگاه باشید.

ست کردن کفش با لباس

به انتخاب رنگ کفشتان دقت کنید

یک اصل اولیه برای انتخاب کفش، رنگ آن است. اگر می‌خواهید کفش‌ها به سادگی با استایل شما ست شوند کفش‌های با رنگ نود تهیه کنید که همیشه شیک هستند. رنگ‌هایی مثل مشکی، بژ، ویزون، استخوانی و شیری انتخاب خوبی هستند و به استایل شما حالتی ساده و جذاب می‌بخشند.
کفش‌های رنگی برای استایلی متفاوت مناسب هستند و به تیپ شما رنگ و رو می‌دهند. اگر می‌خواهید تیپی بزنید که بسیار متنوع و متفاوت از باقی استایل‌های شما باشد حتما کفش‌های رنگی را در لیستتان قرار دهید. از بین تمام رنگ‌ها، رنگ قرمز جذابیت زیادی دارد. برای یک تیپ مجلسی اگر قرار است رنگی را انتخاب کنید، قرمز را به یاد داشته باشید.

ُست کردن کفش رنگی

با توجه به مدل کفش، لباس انتخاب کنید

از یک قانون ساده می‌توانید پیروی کنید اول کفش دلخواه خودتان را انتخاب کنید و بعد با توجه به آن لباس را بپوشید. مثلاً اگر یک کفش اکلیلی را می‌خواهید بپوشید ترجیح شما این است که لباسی ساده انتخاب کنید تا جلوه کفش شما چند برابر شود. وقتی که قرار است بخشی از استایل شما زرق و برقی باشد توجه کنید که باقی اکسسوری‌هایتان اینگونه نباشند. این بخش باید تمام توجه را جلب کند پس بگذارید به تنهایی با سایر بخش‌ها رقابت کند.

ست کردن کفش با لباس

ست کردن کفش و لباس مناسب با موقعیت

درست است که زیبایی و راحتی کفش از هرچیزی مهم‌تر است اما باید دقت کنید که کفشتان متناسب با استایل و موقعیت شما باشد. برای مثال کفش براق را در محل کار نپوشید یا کفش اسپرت برای یک محل رسمی مناسب نیست.
این یک قانون همیشگی نیست و ترکیب کردن دو استایل متفاوت با یکدیگر می‌تواند به شما جسارت ببخشد. می‌توان در استایل روزمره کمی ریسک کرد و رسمی را با نیمه رسمی و کژوال ترکیب کرد. اگر چند مدل کفش در سبک‌های متفاوت داشته باشید به راحتی می‌توانید تیپ‌های متنوعی را برای خود بزنید.

ست کردن کفش مناسب با موقعیت

در نتیجه

لازم است این را بدانید که استایل شما زمانی شیک می‌شود که بدانید هر کفشی را چگونه استفاده کنید تا با دیگر جزئیات تیپتان هماهنگ شود. مدل شلوار، مانتو و تک تک بخش‌های استایلتان در انتخاب کفش مؤثر هستند و ست کردن کفش با هر جز به شما کمک می‌کند تا شیک‌تر از قبل ظاهر شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *