مقاله

با شلوار جین زنانه چه کفشی بپوشیم؟

کفش مناسب برای شلوار جین زنانه

انتخاب کفش مناسب برای شلوار جین زنانه، از اصول ابتدایی شیک پوشی‌ست که خانم‌ها به آن اهمیت زیادی می‌دهند. شاید فکر کنید الان که انواع و اقسام تیپ‌های عجیب و غریب وجود دارد، دیگر می‌توان با شلوار جین هم هر مدل کفشی را پوشید، اما باید به شما بگویم که خوش استایل بودن به همین راحتی هم نیست و باید کمی در انتخاب‌های خود دقت کنید. حتما می‌دانید که شلوار جین تفاوتی با شلوار لی ندارد و لی، یکی از برندهای محبوب شلوارهای جین است، تاآنجا که بسیاری از افراد گمان می‌کنند که شلوار لی، نوع متفاوتی از شلوار است. در این مقاله بررسی می‌کنیم که با شلوار جین زنانه چه نوع کفشی را می‌توانیم بپوشیم.

کفش‌های مناسب برای انواع شلوار لی

کفش کتانی، بهترین انتخاب برای شلوار جین زنانه

از آنجا که شلوار جین برای استایل‌های اسپرت استفاده می‌شود، بهترین کفشی که می‌توانید برای این شلوار انتخاب کنید، کفش کتانی است. انواع و اقسام کتانی‌ها می‌توانند به راحتی با شلوارهای جین ست شوند. کتانی سفید هم که دیگر نیاز به بررسی کردن ندارد، از بهترین رنگ‌ها برای ست شدن با انواع رنگ‌های شلوارهای جین است. پوشیدن کتانی با انواع شلوارهای لی دمپا گشاد، تنگ یا مام میف و مام استایل مناسب است.

کفش کتانی نایک با شلوار جینکفش کتانی مشکی نایک با شلوار جین

کفش کتانی سفید با شلوار جینکفش اسپرت، بهترین انتخاب برای شلوار جین دمپا گشاد

شاید ست کردن شلوارهای جین تنگ، مام فیت یا مام استایل با انواع کفش‌ها راحت باشد، اما شلوار جین گشاد را نمی‌شود به راحتی با هر کفشی استفاده کرد. کفش‌های اسپرت، گزینه مناسبی برای ست شدن با شلوارهای لی گشاد هستند. می‌دانید که منظور از کفش‌ اسپرت، کفشی‌ست که مجلسی یا اداری نبوده و راحت و ساده است.

خانمی با شلوار جین گشاد آبی و کفش راحتی مشکیشلوار جین زنانه گشاد با کفش آل استار

استایلی متفاوت با پوشیدن کفش کالج به همراه شلوار جین

کفش‌ کالج از محبوب‌ترین مدل‌های کفش است که طرفداران زیادی دارد. شلوارهای لی در انواع مدل‌های مختلف را می‌توانید به راحتی با کفش کالج ست کنید.

کفش کالج قهوه ای و شلوار جین آبی

کفش کالج چرم با شلوار جین تنگ

کفش کالج صورتی با شلوار لیکفش پاشنه بلند و شلوار جین زنانه، ترکیبی همیشه زیبا

اگر می‌خواهید با پوشیدن شلوار جین استایلی فوق‌العاده شیک و زیبا داشته باشید، کفش پاشنه بلند می‌تواند بهترین انتخاب شما باشد. البته می‌دانید که این استایل برای مجالس و مهمانی‌ها مناسب است و اگر شما جزو ان دسته از خانم‌هایی هستید که با پوشیدن این کفش‌ها مشکل دارند، نگران نباشید، کفش‌های جذاب دیگری هم برای داشتن استایلی منحصر به فرد با شلوار جین وجود دارد. کفش‌های پاشنه بلند را می‌توانید با انواع شلوارهای جین تنگ یا گشاد استفاده کنید.

کفش پاشنه بلند با شلوار جینکفش پاشنه بلند صورتی با شلوار جینکفش‌های راحتی، انتخابی مناسب برای شلوارهای جین

کفش‌های راحتی را باید با توجه به مدلشان با شلوار مناسب خود بپوشید. بعضی از کفش‌های راحتی که حالت طبی داشته یا لژدار هستند، برای استفاده در تیپ‌های اسپرت و به همراه شلوار لی، گزینه‌های خوبی نیستند، اما کفش‌های راحتی ساده که ارتفاع پاشنه کمی دارند، گزینه‌های خوبی بری ست شدن با انوع شلوارهای جین هستند.

کفش راحتی قهوه ای ب شلوار لیکفش راحتی سورمه ای با شلوار لیخانمی با کفش راحتی اسپورت و شلوار جین صندل‌ها، بهترین مدل کفش برای ست شدن با شلوار لی در تابستان

با گر‌م‌تر شدن هوا، می‌توانید صندل‌هایتان را از جاکفشی خانه خود در بیاورید و آن‌ها را به راحتی با انواع شلوارهای لی زنانه ست کنید. شلوار لی گشاد را می‌توانید با صندل‌های ساده و شلوار لی تنگ یا مام فیت و مام استایل را می‌توانید با صندل‌های بنددار و مدل‌دارتر بپوشید.

صندل زنانه با شلوار لیصندل کرمی زنانه با شلوار لی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *