مقاله

انواع ست کفش و مانتو های مختلف

ست کفش و مانتو

وقتی چندین کفش و مانتو متنوع داشته باشید، احتمالا ست کردن کفش و مانتو کمی گیج‌کننده خواهدشد، اما آنقدرها که بنظر می‌رسد موضوع پیچیده‌ای نیست. زیرا ست کردن قواعد و اصولی دارد که با دانستن آن‌ها وقت کمتری را روبروی کمدتان برای پیدا کردن کفش با مانتو مناسب صرف خواهید کرد. اگر بدانیم:

چه مدل کفش برای مانتوهای بلند مناسب است؟
با مانتو کتی چه کفشی بپوشم؟
چه مدل کفشی مناسب تیپ اداری است؟
و…
بسیاری از مشکلات و دغدغه‌هایمان راجع به ست کردن حل خواهد شد. در این مقاله در مورد مدل‌های مختلف کفش و مانتو و اینکه چطور آن‌ها را با هم ست کنیم صحبت خواهیم کرد. تا بتوانیم در انتخاب و  خرید کفش زنانه  کمترین زمان را صرف کنیم.

مدل کفش برای مانتوهای بلند

از بین تمام کفش‌ها سه مدل کفش موجود است که ترکیب فوق‌العاده ای با مانتوهای بلند ایجاد می‌کنند.

اگر قد کوتاهی دارید بهترین گزینه برای شما کفش پاشنه‌بلند خواهد بود. از پ.شیدن کفش‌های بند دار که دور مچ پیچیده می‌شوند خودداری کنید. پاشنه‌های خیلی تیز و بلند را که تعادل شما را برهم می‌زند کنار بگذارید. کفش‌هایی با پاشنه‌های 7سانتی و کفش‌های پاشنه‌دار جلوباز برای شما بهترین گزینه محسوب می‌شود.

کفش مجلسی 1m107

کفش مجلسی 1m107

افراد قد بلند با مانتو بلند و کفش پاشنه بلند، بلندتر دیده خواهند شد. اگر تیپ رسی دارید از یک کفش کالج استفاده کنید تا شیک‌تر بنظر برسید.

کفش کالج 4k109

کفش کالج 4k109

ولی اما تیپ اسپرت دارید و می‌خواهید راحت قدم بردارید، سراغ کفش‌های اسپرت بروید. در انتخاب کفش اسپرت رنگ گزینه@ای است که باید آن را درنظر بگیرید. یا از رنگ‌های خنثی استفاده کنید یا یکی از جزئیات استایلتان را هماهنگ با کفش‌تان انتخاب کنید.

کفش اسپرت زنانه 6s101

کفش اسپرت زنانه 6s101

با مانتو اداری چه کفشی بپوشیم ؟

در انتخاب و خرید کفش زنانه اداری مناسب، اولین گزینه رنگ کفش‌ است. رنگ‌های خنثی یا نوود مثل: خاکستری، مشکی، سرمه‌ای، کرمی، ویزون و عسلی بهترین گزینه‌ها برای شما خواهند بود. اما از آنجایی که در کارمندان معمولا در اداره‌ها روزهای شلوغی را می‌گذرانند، راحتی برای کفش‌های اداری گزینه بعدی در انتخاب محسوب می‌شود.

کفش اداری زنانه 6e108

کفش اداری زنانه 6e108

یک جفت کفش پاشنه کوتاه 3 الی 5سانتی از جمله انتخاب‌هایی است که به راحتی با شلوار پارچه‌ای اداری ست می‌شود و همچنین نگرانی‌های کفش‌های پاشنه بلند را ندارد.

کفش اداری زنانه 8e115

کفش اداری زنانه 8e115

 

 

 

 

پای شما قلب دوم شماست. راحتی و آسایش پاهای شما در محیط کار امتیازی است که با انتخاب یک جفت کتونی به شما داده خواهد شد. برای کتونی در محیط کار شلوار لی جذب را انتخاب کنید که هماهنگی بیشتری با کفش‌هایتان خواهد داشت.

کفش اسپرت 11s101

کفش اسپرت مناسب اداره

به مانتو کوتاه چه کفشی میاد

ست کفش و مانتو کوتاه کمی راحت‌تر از تیپ‌های قبلی است. متناسب با اینکه مانتو کوتاه شما چه مدلی دارد، مانتو کتی یا مانتو اسپرت یا بارونی و بافت باشد، کفش متناسب با آن نیز تفاوت خواهد کرد.

انتخاب کفش کالج و پاشنه‌دار برای مانتوهای کتی، ضمن اینکه شما را شیک‌تر نشان می‌دهد، تیپ مجلسی‌تری خواهید داشت. نکته‌ای که باید در انتخاب این کفش‌ها با شلوارتان توجه کنید این است که حداقل سه سانت از پاچه شلوار و کفش‌تان فاصله بگذاری.

برای مانتوهای اسپرت صندل، نیم‌بوت و کتونی را پیشنهاد می‌کنیم. اگر در فصل گرم باشید، صندل تیپ شما را شیک‌تر خواهد کرد، اما الان که به فصل‌های سرد نزدیک می‌شویم، بوت و نیم‌بوت ضمن اینکه با شرایط محیطی سازگارتر است، شما را شیک و جذاب نشان خواهد داد.

بوت 7b105

بوت شیک متناسب با مانتو کوتاه

بوت زنانه 14b111

بوت پاییزه مناسب مانتو کوتاه

در پایان

پوشیدن و انتخاب لباس‌ها برای ست کفش و مانتو می‌تواند آنقدر سخت باشد که ساعت‌ها وقت شما را بگیرد و ممکن است آنقدر آسان باشد که با کمترین درگیری شما را به نتیجه مطلوب برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *