مقاله

مدل کفش مجلسی زنانه پاشنه بلند

وقتی به بازار می‌روید، حتما ویترین کفش فروشی‌ها توجهتان را جلب کرده و دقیقه‌هایی پشت ویترین رنگارنگ مغازه میخکوب شده‌اید. کفش‌های زنانه آنقدر طرح و رنگ‌های متفاوت و زیبایی دارند که آدم مجذوب آن‌ها می‌شود.وقتی که می‌خواهید که برای یک مجلس کفش انتخاب کنید، باید بدانید که چه تیپی بزنید و متناسب با آن کفش خودتان را انتخاب کنید. هرگز از راحتی کفش فراموش نکنید.
بعضی از تقسیم‌بندی کفش‌ها درباب جلوباز یا جلو بسته بودن آن‌هاست. بعضی از آن‌ها پشتشان باز است. وقتی کفش جلو باز می‌پوشید، شاید به نظر باید پنجه پا راحت باشد ولی خیلی هم اینطورنیست و شما برای نگه داشتن پاهایتان در کفش پاشنه بلند فشار زیادی روی پنجه پا و انگشتان است. برای کفش‌هایی که نوک باریک دارند حواستان باشد تا زمان زیادی نپوشید، پرا که جلوی پا و انگشتانتان فرم می‌گیردو این احتمال را دارد که بعدها پایتان را اذیت کند.

کفش پاشنه بلند مجلسی

آنقدر در مدل کفش مجلسی زنانه پاشنه بلند تنوع زیاد هست که حد ندارد و تصمیم گرفتیم تا تصاویری از انواع کفش‌ها با طرح‌ها و استایل‌های متفاوت را برای شما قرار دهیم تا هر آنچه مطابق سلیقه شماست را برگزینید و با یک تیپ شیک در میهمانی حاضر شوید.
بعضی‌ها ساده طراحی شده‌اند و طرح خاصی روی آن‌ها نمی‌بینید. این مدل کفش‌ها معمولاً راحت ست می‌شوند و به نظر داشتن آن‌ها برای هر دختری واجب است. این مدل کفش‌ها به شما کمک می‌کند تا دیگر در هر شرایطی کفشی مناسب برای پوشیدن داشته باشید. در زیر چند نمونه مدل کفش مجلسی زنانه پاشنه بلند ببینیم.

کفش‌هایی که طرح حیوانات مثل پوست ماری و پلنگی دارند، با یک پیراهن ساده بسیار شیک می‌شوند و استایل شما را متفاوت می‌کنند.

کفش‌های ورنی با براق بودنشان بسی متفاوت هستند. ساده و در عین حال جذاب هستند. اگر می‌خواهید در استایل خود بدرخشید حتماً کفش ورنی بپوشید.

نیم‌بوت‌های تابستانی که جلوباز هستند برای استفاده در مراسم‌ها و میهمانی‌های متفاوت مناسبند. با پیراهن کوتاه ترکیب بسیار شیکی است. ولی پوشیدن این نیم‌بوت‌ها با شلوار اسلش اصلا گزینه خوبی نیست.

نیم بوت تابستونی

کفش اسپرت پاشنه بلند زنانه

دختران نوجوان این روزها می‌خواهند سنت‌شکنی کنند و بر این باورند که نباید لزوماً در مجلس کفش رسمی و مجلسی پوشید. آن‌ها به دنبال یک تغییر بزرگ هستند. آنچه این روزها شاهدش هستیم این است که کفش‌های آل استار و اسپرت با ظاهر بزرگ را با پیراهن یا با دامن می‌پوشند. چیزی که در گذشته تعریف نشده بود و همه حتما با دامن کفش مجلسی پاشنه بلند می‌پوشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *