مقاله

چند مدل نیم چکمه دخترانه

girls half boot

وقتی زمستان می‌آید، همه دختران به دنبال کفش‌هایی زمستانی و گرم هستند. چکمه‌ها و نیم چکمه‌های دخترانه آنقدر طرح‌های متنوع و متفاوتی دارند که آدم نمی‌تواند بینشان انتخاب کند. بوت و نیم بوت‌ها با کف تخت و پاشنه بلند و کوتاه وجود دارند. در فصل‌های سرد چون زمین در اغلب اوقات سر و لغزنده است بهتر است حتما به کف مناسب کفش دقت کنید. برای مهمانی‌ها می‌توانید از بوت و نیم بوت‌های پاشنه‌دار استفاده کنید که استایل شما را بسی شیک می‌کنند. در ادامه می‌خواهیم چند مدل نیم‌چکمه دخترانه را باهم ببینیم.

نیم بوت اسپرت دخترانه

اگر همیشه یک تیپ اسپرت دارید، پوتین‌های اسپرت انتخاب خوبی برای استایل شماست. نیم چکمه هایی که تا بالا بند می‌خورند. در کل بهتر است این نیم بوت‌ها و بوت‌ها پاشنه‌ی کوتاهی داشته باشند تا از کمردرد جدی شما جلوگیری کنند. این سبک بوت و نیم‌بوت برای سرکار هم مناسب هستند فقط هنگام خرید آن‌ها به راحتی آن‌ها توجه ویژه داشته باشید زیرا قرار است مدت‌های طولانی آن‌ها را بپوشید.

نیم بوت دخترونه

نیم بوت پاشنه‌دار

وقتی می‌خواهید به یک مهمانی بروید همیشه کفش‌های مجلسی متنوعی در جاکفشی خود دارید که بپوشید. قطعا نیم بوت پاشنه دار را در جاکفشی خود جای دهید که با برخی از پیراهن‌ها و ست‌ها زیبایی دوچندانی به استایل شما می‌دهد و شما را نسبت به همیشه متفاوت می‌کند.

نیم بوت پاشنه دار

نیم بوت دخترانه فانتزی شیک

دختران نوجوان معمولاً از طرح‌های فانتزی برای استایل خود استقبال می‌کنند زیرا که این طرح‌ها خاص هستند. این نوجوانان در سن بلوغ قطعا خواستار یک تیپ متفاوت هستند و این سبک کفش‌ها و نیم‌بوت‌ها متناسب با نیاز و خواسته‌ی آنان هستند.


اگر می‌خواهید برای ست کردن نیم چکمه خود با استایلتان به مشکل نخورید، رنگ آن را همیشه از بین رنگ‌های خنثی انتخاب کنید. اینطوری راحت‌تر ست می‌شود و یک استایل جذاب دارید. می‌توانید یک کار دیگر هم بکنید که برای آماده شدن مشکل چی بپوشم را نداشته باشید. یک کیف یا یک شال همرنگ کفش خودتان تهیه کنید و هر زمان که خواستید نیم‌بوت‌های زیبایتان را بپوشید دیگر دغدغه‌ای نداشته باشید.

در نهایت شما با سلیقه و نظر خودتان که اولویت دارد، انتخاب کنید چه بوت یا نیم بوتی را بپوشید. موقع خرید هر کفشی مهم‌ترین نکته‌ای که باید به آن توجه کرد سایز کفش است که باید دقیقا اندازه پای شما باشد و شما را تحت هیچ شرایطی اذیت نکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *