مقاله

انتخاب کفش مناسب برای شلوار پارچه ای زنانه

کفش مناسب برای شلوار پارچه ای

انتخاب کفش مناسب با لباس‌های مختلف، از اصول اولیه شیک‌پوشی‌ و دغدغه اکثر خانم‌ها هنگام خرید کفش است. کفش اسپرت، اداری یا مجلسی، هر کدام کاربرد متفاوتی دارد. برای مثال، نمی‌شود کفش کتانی را با شلوار پارچه‌ای که روی آن خط اتو وجود دارد استفاده کرد. البته در سال‌های اخیر شاهد سنت‌شکنی‌های عجیب و غریب دنیای مد بوده‌ایم و دیگر حتی از دیدن کتانی با کت و شلوار هم نباید تعجب کرد! اما به هر حال بسیاری از افراد به این تغییر و تحولات دنیای مد اهمیت نمی‌دهند و می‌خواهند همان اصول شیک‌پوشی که از گذشته در ذهنشان تثبیت شده است را حفظ کند.

در ادامه می‌خواهم این موضوع را بررسی کنم که بهترین مدل کفش برای شلوار پارچه‌ای زنانه باید چطور باشد و آیا فقط کفش‌های پاشنه بلند هستند که به این شلوارها می‌آیند یا می‌شود مدل‌های دیگری را هم امتحان کرد. پس با آوان مد همراه باشید.

کفش مناسب برای شلوار پارچه ‌ای زنانه

قبل از اینکه کفش‌های مناسب برای شلوار پارچه‌ای زنانه را بررسی کنیم، بهتر است شلوارهای پارچه‌‌ای را دسته‌بندی کنیم و بعد برویم سراغ مدل‌های کفش برای هر مدل شلوار.

بیشتر بخوانید: لباس‌های ترند سال 2021

کفش مناسب برای شلوار پارچه‌ ای مام فیت و مام استایل:

شوارهای مام فیت و مام استایل عموما در قسمت باسن گشاد و فاق بلند هستند. این شلوارها از بالا تا پایین تقریبا به بک اندازه برش خورده‌اند و در قسمت مچ، کمی تنگ می‌شوند. شاید اکثر شلوارهای مام فیت و مام استایل موجود در بازار از جنس جین باشد، اما شلوارهای پارچه‌ای مام فیت و مام استایل هم وجود دارد. انواع کفش‌هایی را که می‌توانید با این شلوار ست کنید، در عکس‌های زیر می‌بینید.

کفش برای شلوار پارچه‌ ای مام فیت

کفش برای شلوار پارچه‌ ای مام استایلکفش مناسب برای شلوار پارچه ‌ای برمودا:

شلوارهای برمودا را عموما با خاطر قد کوتاه آن‌ها می‌شناسیم. این شلوارها معمولا تا بالای مچ پا می‌ایستند. این شلوارها با کفش‌های کتانی، کالج، صندل و مجلسی پاشنه بلند ست می‌شوند. البته دقت کنید که اگر می‌خواهید قد پاهای شما کشیده‌تر دیده شود، با این شلوارها از کفش‌های پاشنه بلند استفاده کنید. فقط سعی کنید از آن‌ها با کفش‌های رسمی استفاده نکنید که چندان ترکیب جالبی نمی‌شود.

کفش مناسب برای شلوار پارچه ‌ای برمودا

کفش کالج برای شلوار پارچه ‌ای برمودا

کفش پاشنه دار برای شلوار پارچه ‌ای برمودا

بیشتر بخوانید: انواع ست کیف و کفش

کفش مناسب برای شلوار پارچه‌ ای راسته:

شلوارهای پارچه‌ای راسته اگر در طرح‌های پارچه‌ای ساده دوخته شده باشند، مناسب محیط‌های رسمی بوده و با انواع کفش‌های رسمی و اداری قابل استفاده هستند. اما اگر از پارچه‌های مدل‌دار در دوخت آن‌ها استفاده شده، با کفش‌های کتانی هم ترکیب خوبی می‌شوند.

کفش کالج برای شلوار پارچه‌ ای راسته

کفش پاشنه دار برای شلوار پارچه‌ ای راسته

کفش مجلسی برای شلوار پارچه‌ ای راسته

کالج برای شلوار پارچه‌ ای راسته

کفش پاشنه بلند برای شلوار پارچه‌ ای راستهکفش مناسب برای شلوار پارچه‌ ای اسکینی:

شلوارهای اسکینی همانطور که از اسمشان مشخص است، شلوارهایی تنگ هستند که به بدن می‌چسبند. اگر از پوشیدن کفش‌های رسمی با این نوع شلوار خودداری می‌کنید، اصول شیک‌پوشی را می‌دانید. کفش‌های اسپرت، پاشنه بلند و صندل، انتخاب‌های خوبی برای استفاده همراه شلوار پارچه‌ای اسکینی هستند. در انتخاب کفش کالج یا پاشنه بلند، اگر کفشی با پنجه باریک انتخاب کنید، استایل شما جذابیت بیشتری پیدا می‌کند.

کفش پاشنه بلند برای شلوار پارچه‌ ای اسکینی

کفش مجلسی برای شلوار پارچه‌ ای اسکینیکفش مناسب برای شلوار پارچه ‌ای گشاد (شلوار دامنی)

شلوار دامنی‌ها انتخاب خانم‌های خاص پسند است و می‌تواند استایل شما را منحصر به فرد نشان دهد. کفش‌های کتانی، کفش‌های پاشنه بلند و کفش‌های تخت، گزینه‌های مناسبی برای ست کردن با شلوار پارچه‌ای گشاد هستند.

کفش کالج برای شلوار پارچه ‌ای گشاد

کفش کتانی برای شلوار پارچه ‌ای گشاد

کفش پاشنه دار برای شلوار پارچه ‌ای گشاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *