مقاله

کفش مناسب با چادر

دختری چادری با کیف و کفش مناسب چادر

نمی‌دانید چه کفشی با چادر مناسب است؟ در پوشش خانم‌های چادری، کفش و کیف حائز اهمیت بسیاری هستند. به همین دلیل برای انتخاب کفش و کیف خود تمام دقت و سلیقه‌ی خود را به خرج دهید و در کنار این‌ها رنگ و طرح شال هم مهم است. در این مقاله می‌خواهیم کمی در مورد کفش مناسب با چادر صحبت کنیم.

کفش مناسب با چادرکفش برای چادری‌ها

برای مدت‌های زیادی حجاب شکل درستی نداشت و افراد با حجاب نمی‌توانستند استایل شیکی برای خود درست کنند. تنوعی برای آن‌ها وجود نداشت و تنها مدل چادر هم همان چادر ساده بود که خیلی از بانوان جامعه استفاده می‌کرده‌اند. در حقیقت استایل همه یکنواخت بود.
امروزه انواعی از چادر وجود دارند که برای بانوان، استفاده از آن‌ها راحت‌تر است و برای همین جوان‌های زیادی هم از این سبک چادرها به سر می‌کنند. در این پهلو اگر کیف و کفش متناسبی انتخاب کنید می‌توانید یک استایل متفاوت رقم بزنید.

کفش رسمی (پاشنه‌دار) با چادر

بهترین کفشی که برای یک خانم چادری مناسب است، پاشنه‌دار و کمی رسمی است. پس اگر کفش پاشنه بلند اذیتتان نمی‌کند حتماً همین مدل کفش را بپوشید. هرچه کفش ظریف‌تر باشد و ظاهر کوچک‌تری داشته باشد استایل شما شیک‌تر خواهد شد.

کفش با چادرچادر و کفش کالج

اگر می‌خواهید کفش غیر رسمی را امتحان کنید، حتماً به کفش کالج فکر کنید.

کفش مناسب با چادربرای این که ظاهر شیک‌تری داشته باشید، کیف و کفش خود را ست کنید. برای مثال می‌توانید کفش چارخونه و کیف با همین طرح استفاده کنید.

کیف و کفش ست

تیپ چادر با کتونی

کتونی به خاطر ظاهر درشتش با چادر مناسب نیست. اگر تصمیم دارید کفش کتونی بپوشید و به این مجموعه کفش علاقه بسیاری دارید حتماً کتونی‌های ظریف بپوشید.

بانوان با حجاب هم می‌توانند در عین پوشش و حجابی که دارند، شیک‌پوش باشند و همیشه مرتب راه بروند. این‌طور نیست که شیک‌پوشی مختص خانم‌های غیر چادری باشد. با کمی دقت در انتخاب جزئیات مثل کیف و کفش، استایل مناسب و شیکی برای خود بسازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *