مقاله

کفش مناسب لباس مجلسی کوتاه و بلند

کفش مناسب لباس مجلسی

لباس مجلسی کوتاه و بلند، دو آیتمی است که هر خانمی در کمد لباس خود دارد و برای رفتن به مهمانی، تولد و مراسم‌های دیگر به سراغ آن‌ها می‌رود. اما سوالی که احتمالا ذهن شما را موقع ست کردن لباس، درگیر می‌کند این است که کفش مناسب لباس مجلسی کوتاه و بلند کدام گزینه است؟

ما در ادامه کفش مناسب لباس مجلسی کوتاه و بلند را به صورت تفکیک شده مورد بررسی قرار می‎‌دهیم. پس پیشنهاد می‌کنم این مقاله را تا آخر بخوانید تا پاسخ سوال خود را دریافت کنید.

کفش مناسب لباس مجلسی کوتاه

اصولا افراد جوان و کسانی که علاقه بیشتری به استایل دخترانه دارند جذب لباس‌ مجلسی کوتاه می‌شوند، در نتیجه، کفش مناسب لباس مجلسی کوتاه، پر تکرارترین سوالی است که فرد علاقه‌مند به لباس کوتاه می‌پرسد. چون اولین عنصری که با یک لباس به چشم می‌خورد کفش است، پس باید در انتخاب مدل و طرح آن بیشتر دقت کرد.

کفش مناسب لباس مجلسی کوتاه

لباس مجلسی کوتاه با کفش پاشنه بلند

کفش پاشنه بلند تنها کفشی است که از زمان کودکی، هر دختر بچه‌ای علاقه داشته حداقل یکبار آن را امتحان کند. کمتر کسی وجود دارد که کفش پاشنه بلند را دوست نداشته باشد و می‌توان گفت بهترین کفش برای لباس مجلسی کوتاه، کفش پاشنه بلند است.

لباس مجلسی کوتاه با کفش پاشنه بلند

 

چیزی که موقع پوشیدن لباس مجلسی کوتاه جلب توجه می کند و بسیار به چشم می‌آید، پاهای شما است. پس باید به آن بیشتر اهمیت دهید. بنابراین کفشی را انتخاب کنید که پاشنه‌های باریک و بلند داشته باشد و رنگ آن هم نزدیک به رنگ پوستتان (رنگ نود) باشد تا به کشیدگی پاهایتان بیافزاید و بلندی قدتان را دوچندان کند. البته اگر با پاشنه‌های باریک احساس راحتی نمی‌کنید، پاشنه‌های پهن را انتخاب کنبد.

لباس مجلسی کوتاه با کفش پاشنه پهن

لباس مجلسی کوتاه با کفش اسپورت

برای رفتن به دورهمی‌های دوستانه، یکی از انتخاب‌های راحت و در عین حال شیک و جذاب، لباس مجلسی کوتاه با کفش اسپورت است و حتما در جریان هستید که ترند این روزهای دنیای مد این استایل می‌باشد.

لباس مجلسی کوتاه با کفش اسپورت

لباس مجلسی کوتاه با کفش تخت

یکی از انتخاب‌های دیگر برای مراسم در فصل‌ بهار و تابستان، لباس مجلسی کوتاه با کفش تخت مانند صندل و کفش‌های عروسکی است که بسیار راحت و خنک است و ست جذابی را با لباس مجلسی کوتاه می‌سازد. در ضمن، این استایل بیشتر مناسب خانم‌های قد بلند و متوسط است.

لباس مجلسی کوتاه با بوت

بهترین و منحصر به فردترین انتخاب با لباس مجلسی کوتاه برای فصل زمستان، بوت‌های بلند هستند. این بوت‌ها می‌توانند پاشنه بلند و یا تخت باشند و علاوه بر اینکه استایلتان را زیباتر می‌کنند، پاهای شما را هم گرم نگه می‌دارند.

لباس مجلسی کوتاه با بوت

کفش مناسب لباس مجلسی بلند

این را به یاد داشته باشید که کفش کامل‌کننده زیبایی لباس مجلسی زنانه است. بنابراین شما باید به انتخاب کفش مناسب لباس مجلسی بلند اهمیت بدهید و فکر نکنید چون لباستان بلند است پس کفشتان دیده نمی‌شود.

لباس مجلسی بلند با کفش پاشنه بلند

برای رفتن به یک مهمانی رسمی، اصولا در کنار لباس مجلسی بلند، کفش پاشنه بلند، انتخاب مناسب‌تری می‌باشد تا هم قد شما را کشیده‌تر نشان دهد و هم لباس روی زمین کشیده نشود و باعث کثیف شدن آن شود.

لباس مجلسی بلند با کفش پاشنه بلند

لباس مجلسی بلند با کفش اسپورت

اگر از یک لباس بلند ساده برای مراسم تولد و دورهمی‌های خودمانی استفاده می‌کنید، پیشنهاد می‌شود کفشی که می‌خواهید با آن بپوشید یک کفش اسپورت باشد، حال بسته به رنگ لباستان، رنگ کفشتان را انتخاب کنید. این را هم در نظر بگیرید که این استایل‌ها به امروزی بودن تیپ شما کمک قابل توجهی می‌کند.

لباس مجلسی بلند با کفش اسپورت

لباس مجلسی بلند با کفش لژدار

برای داشتن انتخابی راحت و در عین حال زیبا و جذاب، کفش‌های لژدار یکی از گزینه‌هایی است که در کنار لباس مجلسی بلند می‌تواند مناسب باشد. بخصوص برای افراد قد کوتاه که به کفش‌های پاشنه بلند باریک عادت ندارند و با آن‌ها احساس راحتی نمی‌کنند.

حتما تا الان به پاسخ سوالی که در اول مقاله گفته شد که کفش مناسب لباس کوتاه و بلند را چگونه انتخاب کنیم رسیده‌اید. درنتیجه از این پس با خیال آسوده و در مدت زمان کم، کفش خود را انتخاب می‌کنید. اما این نکته را هم به خاطر بسپارید که حتما کفش خود را قبل از تصمیم نهایی یکبار با لباس خود امتحان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *