مقاله

ویژگی های کفش پاییزه

ویژگی های کفش مناسب پاییز

کم کم با خنک‌تر شدن هوا وقت آن فرا می‌رسد که، صندل‌های تابستانه‌مان را به کمد برگردانیم و کفش های گرم پاییزی‌مان را دوباره بیرون بیاوریم. برای راحتی هر چه بیشتر پای‌تان بهتر است ویژگی‌های یک کفش پاییزه مناسب را بدانید. تا بتوانید بین مدل‌های مختلف کفش پاییزی بهترین آن‌ها را برگزینیم. برندهای معروف هر ساله ترند فصل پاییز خودشان را معرفی می‌کنند و ممکنه زیبایی آن‌های شما را به خرید یک جفت کفش پاییزه مشابه وادارد، اما به شما پیشنهاد می‌کنم قبل از خرید پاییزتان این مقاله را که هشت دقیقه از وقت شما را می‌گیرد مطالعه کنید.

معیارهای مناسب برای انتخاب کفش پاییزه

کفش پاییزی باید گرم باشد

حواستان به سرد شدن هوای پاییز و زمستان باشد. یکی از ویژگی‌های که هر کفش پاییزی قبل از هر چیز باید داشته‌باشد، این است که پا را در برابر سرما محافظت کند. البته که پوشیدن جوراب‌های پاییزی در گرم نگه داشتن پا بسیار کارا هستند. به همین دلیل بیخیال کفش‌های باز و صندل‌ها شوید.

کفش پاییزه باید پاها را گرم نگه دارد

کفش های ضدآب را برای پاییز انتخاب کنید

از مواردی دیگری که باید در انتخاب کفش برای این فصل درنظر بگیرید، نفوذ آب به درون آن است. احتمال بارندگی در این فصل بسیار بالاست. کفش‌هایی که آب را از خود عبور می‌دهند، به پای شما آسیب می‌زنند. منظور از ضدآب بودن، عدم نفس کشیدن پا در کفش نیست. زیرا ممکن است در فضای گرمی حضور پیدا کنید و پای شما داخل کفش عرق کند، بنابراین کفش‌ها باید به‌گونه‌ای طراحی شوند که هوا در آن جریان پید کند.

ضد اب بودن کفش ها در پاییزکفش های بنددار پاییزی

برای تغییر اندازه کفش‌ها در فصل زمستان و پاییز بهترین انتخاب یک کفش بنددار می‌باشد. با آزاد کردن و بستن بند کفش‌ها شما می‌توانید پای خود را در شرایط متغیری قرار دهید.

زیره عاج دار بهترین زیره برای کفش پاییزه

بدلیل تغییر شرایط جوی در این فصل و احتمال بارندگی، برف و… وجود دارد. این شرایط راه رفتن را با کفش‌های تخت سخت می‌کند. به این منظور برای جلوگیری از لیز خوردن، بهتر است کفش‌های خود را با زیره عاج‌دار برگزینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *