مقاله

4 مدل کفش پاییزی دخترانه که از مد نمی‌افتد

کفش های پاییزی دخترانه همیشه مد

از امروز می‌توانید با 5 مدل کفش پاییزی دخترانه که معرفی خواهیم کرد، پاییز هر سال را شیک پشت سر بگذارید. البته مطابق مد پیش رفتن هیجانات خودش را دارد ولی هر سال خرید کردن سخت‌تر بنظر می‌رسد. یک خرید کفش دخترانه هوشمندانه می‌تواند سال‌ها پاهای شما را در پاییز، گرم و استایل شما را شیک نگه دارد.

کم کم با به پایان رسیدن تابستان و ورود به فصل پاییز، کفش‌های تابستانه خود را درون کمد بذارید و کفش‌های پاییزه را آماده استفاده دوباره کنید. برای تمیز کردن آن‌ها نیز می‌توانید از مقاله‌های تمیز کردن کفش چرم و جیر و تمیز کردن کفش سفید  آوان مد کمک بگیرید.

اما برای خرید کفشی که سال‌ها همراه شما بماند، نیازمند اطلاعات زیر خواهید بود:

4 مدل کفش پاییزی دخترانه همیشه مد

کفش کالج دخترانه

از جمله کفش‌هایی که برای پاییز بسیار مناسب است و تقریبا با تمام استایل‌ها به راحتی ست می‌شود، کفش کالج (لوفر) می‌باشد. کفش‌های چرم می‌توانند پاهای شما را گرم نگه دارند. تنها نکته‌ای که باید به آن دقت کنید مقاومت کفش در برابر آب می‌باشد.

ضمن اینکه با کفش‌کالج به راحتی می‌توانید شیک و رسمی ظاهر شوید. هرچند که وابسته به مدل کفش کالج می‌توانید آن را با استایل کژوآل نیز ست کنید. کفش پاییزی دخترانه ای که هیچ‌وقت از مد نخواهد افتاد. انواع کفش های کالج زنانه را در مقاله‌ایب به تفصیل با عکس‌های بسیار معرفی کرده‌ایم.

کفش کالج دخترانه پاییزی

کفش اسپرت کلاسیک

کفش‌های اسپرت کلاسیک از دیگر انواع کفش مناسب برای پاییز هستند. برای اطلاع از انواع کفش اسپرت به مقاله  انواع کتونی اسپرت زنانه مراجعه کنید. مدل‌های متنوع کتانی که در عین حال راحت  هستند و به راحتی با استایل ست می‌شوند می‌توان: slip-on و Plimsoll را نام برد.

کفش اسپرت پاییزی دخترانه

نیم بوت دخترانه شیک برای پاییز

قطعا نیم‌بوت بهترین کفش پاییزی دخترانه محسوب می‌شود، زیرا هم پاها را را از گرما در امان نگه می‌دارد، هم به زیبایی با هر استایلی ست می‌شود. نیم‌بوت کفشی است که برای پاییز طراحی شده‌است، نه مانند چکمه‌ها بسیار گرم هستند و نه مانند کالج و اسپرت از مقاومت پایینی درب رابر سرما و آب برخوردار است.مراقب نیم‌بوت‌های قدیمی خود باشید و اگر در فکر خرید کفش پاییزی هستید، نیم بوت گزینه مناسبی برای شما خواهدبود.نیم بوت بهترین گزینه برای پاییز

بوت و چکمه لوکس‌ترین کفش پاییز

یک بوت بلند پاشنه‌دار یا بدون پاشنه، علاوه بر زیبایی و لاکچری بودن پاهای شما را بسیار گرم نگه خواهد داشت. اما اگر به مدت طولانی می‌خواهید این کفش‌ها را بپوشید، چکمه‌های زیپ‌دار و شل انتخاب مناسبی هستند. در روزهای برفی و بارانی، انتخاب بوت بلند و چکمه‌ها، شما را به مدت زیادی از سرما حفظ خواهدکرد.

استایل با بوت و چکمه برای پاییز

4تا مدل کفش پاییزی دخترانه بالا، بهترین پاییزی‌ها محسوب می‌شوند. برای خرید پاییز خود حتما آن‌ها را درنظر بگیرید. این کفش‌ها نه تنها در پاییز بلکه در زمستان هم به کار شما خواهندآمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *