مقاله

چگونه کفش کالج بپوشیم؟

چگونه کفش کالج بپوشیم

کفش کالج به کفشی گفته میشود که راحت آن را به پا می‌کنید و برای پوشیدن آن به دردسر نمیفتید. به خاطر همین راحت بودن، محبوبیت زیادی در بین سایر کفش‌ها دارد. در این مقاله می‌خواهیم دلایل انتخاب این کفش و همچنین اینکه چگونه کالج بپوشیم و با چه چیزهایی ست کنیم را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

چگونه کالج بپوشیم؟

چرا کفش کالج را انتخاب کنیم؟

مهم‌ترین ویژگی کالج، راحت بودن آن است ولی چرا جز کفش‌های راحت محسوب می‌شود؟
کالج یک کفش تخت است یا پاشنه‌ی کوتاهی دارد. این کفش‌ها بدون بند هستند یا اگر بندی هم داشته باشند تزئینی است. کفش کالج به راحتی با هراستایلی مثل کژوال، رسمی و مهمانی ست می‌شود. با هر شلواری مثل لی، پارچه‌ای و کتان مناسب است. کالج کفشی است که برای استفاده روزمره نیز بسیار مناسب است.

کفش کالج را چگونه بپوشیم؟

کالج را می‌توان با شلوارهای متفاوت ست کرد و این قابلیت را دارد که با شلوارهای جین، پارچه‌ای، گشاد یا جذب شیک شود و از همین رو یکی از بهترین کفش‌هایی است که بهتر است در جاکفشی هر کسی باشد تا همیشه با استایل‌های متفاوت خود دیگران را مجذوب خود کنید.

این کفش برای هر تیپی که برای روزمره خود در نظر دارید، مناسب است. در واقع اولین کفشی است که در این استایل کاربرد دارد، به این دلیل که از هر لحاظی که فکر کنید راحت است.
وقتی که یک تیپ تک رنگ می‌زنید، اولویت خودتان را برای کیف یا کفش کالج طرح‌دار قرار دهید. در این استایل‌ها کفش‌هایتان اگر طرح داشته باشند جلوه‌ی دو چندانی به شما می‌بخشند.
برای موقعیت‌های رسمی، می‌توان از کفش‌های کالج چرم استفاده کرد. اگر رنگ تیره مثل مشکی را انتخاب کنید به راحتی با یک فرم اداری ست می‌شود و ترکیب شیکی از آب در می‌آید.
یکی از معضلاتی که برای کالج وجود دارد این است که آن را بدون جوراب بپوشیم یا جوراب به پا کنیم؟
در اینکه این موضوع کاملاً بستگی به نظر شخص خودتان دارد، شکی نیست. اکثر افراد ترجیح می‌دهند که کالج را بدون جوراب یا جوراب‌هایی که مخصوص این کفش‌ها هستند بپوشند تا مچ جوراب دیده نشود. در عین حال هم افرادی هستند که آن‌ها را با جوراب ساقدار می‌پوشند و بسیار هم رضایت دارند و حقیقت این است که شما می‌توانید هرکدام را که به استایل شما بیشتر می‌آید برای خودتان انتخاب کنید.
کفش‌های کالج برای فصل تابستان و بهار که هوا مطلوب‌تر است، کارایی بیشتری دارند. در زمستان باید با جوراب استفاده شوند که اگر از اینکه کفش کالج را با جوراب بپوشید خوشتان می‌آید، می‌توانید در فصل‌های سرد هم از این مدل کفش‌ها استفاده نمایید.
اگر قصد این را دارید که کفش‌های کالج خود را در اکثر مواقع بپوشید، بهتر است یک رنگ خنثی از آن را تهیه کنید تا با لباس‌های متنوعی که دارید بتوانید این کفش را ست کنید.

در نتیجه

اگر به دنبال کفشی هستید برای پایان دادن به دغدغهی اینکه با هرتیپی چه کفشی مناسب است، حتما کفش کالج را امتحان کنید و از خوش‌پوشی و راحتی آن نهایت لذت را ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *