مقاله

ایده هایی برای پوشیدن کتونی

ایده پوشیدن کتونی

خانم‌ها تعداد زیادی کفش در کمد خودشان دارند. قطعا کفش‌های متعدد مناسب فصل‌های متفاوت دارند .درکنار ده ها جفت کفش متفاوتی که در کمد خود دارند، حتما چندین کتونی در رنگ‌بندی متفاوت هم دارند که یکی از کفش‌های مهم است.
کتونی‌ها، کفش‌های بسیار راحتی هستند که برای مدت طولانی حتی پای شما در آن حس راحتی دارد و بعد از چند بار امتحان کردن آن، ترجیح می‌دهید همیشه کتونی به پا می‌کنید و از پوشیدن کفش‌های رسمی پاشنه دار طفره می‌روید و در نهایت در استفاده روزمره خود ترجیح می‌دهید که کتونی بپوشید. یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر استایلی کفش است، اینکه بدانید کفش کتونی را با چه استایلی بپوشید اهمیت دارد و انتخاب درست اجزای پوشش شما، زیبایی استایلتان را چند برابر می‌کند. در این مقاله می خواهیم ایده‌هایی برای پوشیدن کتونی مطرح کنیم.

ایده هایی برای پوشیدن کتونی

کتونی و جین را با هم بپوشیم

یکی از استایل‌های پرطرفداری که برای استفاده روزمره از کتونی پیشنهاد می‌شود استفاده از جین است. این ست، ترکیبی ساده و شیک و البته راحت برای پوشیدن کتونی است و در اغلب موارد این ست را انتخاب می‌کنیم. اگر شلوار لی جذب می‌پوشید، کتونی‌هایی با ظاهر ظریف‌تر به پا کنید.

کتونی و جین با هم بپوشیم

با کتونی، دامن بپوشیم

خیلی وقت‌ها خانوم‌ها فکر می‌کنند که کتونی را باید فقط با شلوار پوشید. پوشیدن کتونی با دامن‌های میدی که قد آنها تا پایین زانو و کمی بلند هستند، یکی از بهترین انتخاب‌ها برای استایل با کتونی است. دامن‌های پلیسه نیز گزینه شیکی است.

کتونی و دامن با هم بپوشیم

با کتونی، پیراهن بپوشیم

یکی از استایل‌های متفاوتی که بهتر است حتما امتحان کنید، پوشیدن کتونی با پیراهن است. تا قبل از همین چند سال پیش کتونی را فقط با جین می‌پوشیدند. پوشیدن آن با دامن یک ترکیب کژوال را رقم می‌زند که بسیار مدرن است. بهتر است قد پیراهن تا ساق پا باشد و نه خیلی بلند تا کمی فاصله بین کتونی و پیراهن باشد.

کتونی و پیراهن با هم بپوشیم

کتونی و کت شلوار برای خانم ها

کت شلوار که از پاییز پارسال برای خانم‌ها ترند شده و در تن آنها دیده می‌شود. یکی از بهترین کفش‌هایی که برای این استایل می‌توان در نظر گرفت، کتونی است. شاید هم به نظرتان کت شلوار و کتونی چه برای دختر چه برای پسر مسخره به نظر بیاد ولی کم‌کم اینکه چیزهایی رو تن آدم‌ها ببینیم که همیشه مرسوم بوده، به سمت تغییر هست و دنیا به سمت استایل‌های متفاوت در جریان است.

کتونی رو با کت شلوار بپوشیم

بافت و کتونی باهم بپوشیم

برای روزهایی که نه آنقدر سرد هست و نه آنقدر گرم که لباس های بافت می‌پوشید، بهترین کفشی که برای این استایل می‌توان انتخاب کرد کتونی است. کتونی با رنگ‌های گرم برای ست کردن با بافتنی که به تن کرده‌اید، استایل شما را بسیار جذاب می‌کند.

کتونی و بافت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *