مقاله

انواع کتونی اسپرت زنانه

sneakers kind

برای همه روزهایی که می‌خواهید مدت طولانی کفش داشته باشید، بهترین انتخاب کفش‌های اسپرت هستند. در این موارد که به صورت روزمره می‌خواهید کفشی بپوشید هرگز از کفش‌های پاشنه‌دار استفاده نکنید و راحتی خود را با هیچ چیز دیگری جایگزین نکنید.
کتونی‌ها انواع مختلفی دارند یکی برای پیاده‌روی، یکی رانینگ و دیگر ورزش ها. برای اینکه روزمره از کتونی استفاده کنید به سبکی آن توجه ویژه داشته باشید و همچنین این کفش باید کف مناسب و راحتی داشته باشد. همواره به این موضوع توجه داشته باشید که با کتونی، پوشیدن جوراب الزامی است. در زیر تعدادی از انواع کتونی اسپرت زنانه معرفی شده است.

کانورس (آل استار)

کانورش یک شرکت قدیمی کفش در آمریکاست که امروزه بسیار مشهور شده است. این سبک کفش‌ها در ابتدا تنها یک کفش مخصوص بسکتبال بود. بعدها کانورس اکثر بازار را گرفت. زمانی‌که استفاده مردم از کفش‌های کژوال بیشتر شد، کفش‌های کانورس (آل استار) محبوبیت زیادی پیدا کرد و جای خود را بین مردم باز کرد. نایکی برند کانورس را خرید و با تعابیری که برای این برند اندیشید و دلیلی بر فروش بیشتر این مدل کفش شد. این کفش‌ها برای جوانانی که قصد داشتند متفاوت عمل کنند مناسب هستند.

converse shoes

کتونی اسپرت ساقدار

یکی از انواع کتونی‌هایی که جدیداً ترند شده است کتونی اسپرت ساقدار است و معمولا ظاهری ساده دارند و به همین خاطر پرطرفدار شده. به نوعی با ساق بلند و سادگی ترکیبی شیک رقم خورده است و با شلوار جین بسیار شیک می‌شود.

sneakers

کتونی اسپرت زنانه لژدار

این کفش‌ها نوعی کفش پاشنه‌دار هستند و یکی از انواع کتونی اسپرت زنانه محسوب می‌شوند. در برخی از مدل های لژدار هم پنجه پا و هم پاشنه‌ی آن در ارتفاع زیادی هستند و پاشنه در ارتفاع بالاتری قرار دارد. در مدلی دیگر پاشنه و پنجه در یک سطح قرار می‌گیرند. این کتونی‌های لژدار برای ورزش مناسب نیستند

highheels sneakers

wemon sneakers

کتونی اسپرت کلاسیک

کتونی‌های کلاسیک برای زمانی مناسبند که نه می‌خواهید غالبا آنقدر رسمی بپوشید و نه یک تیپ اسپرت بزنید. وقتی می‌خواهید تیپی کژوال بزنید و به دنبال تیپی راحت هستید، اسپرت‌های کلاسیک انتخابی خوب است و حتما در نظر داشته باشید که پا در آنها راحت باشد.

classic sneakersکتونی ونس

ونس یک برند آمریکایی تولید کفش هست. این برند تنها کفش اسپرت ندارد بلکه لباس‌های ورزشی هم دارد. این کتونی‌ها یکی از برندهای مطرح است که کفش‌هایی با طرح ساده و شیک دارند و بسیار پرطرفدار می‌باشند.

کتونی اسپرت زنانه فانتزی

به همان اندازه که مردم از کفش سیاه و سفید تا الان زیاد استفاده می‌کرده‌اند، کفش‌های فانتزی رنگی هم که تنوع زیادی دارند، مخاطبان بیشتری را به سمت خود جذب کرده‌اند. کفش‌های فانتزی به تیپ اسپرت شما استایلی بسی جذاب می‌دهد و حتما این نوع کفش را در لیست خرید خود قرار دهید.

phantasy sneakers

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *